Ormandaki Göz – The Watcher in the Woods

Lütfen Bekleyiniz

KötüFena DeğilOrtalamaİyiMükemmel
(5,00 Puan / 1 Oy)
Loading...
Vk Filmleri izlemek için, vk.com'a ücretsiz üye olmanız gerekiyor!

IMDB:

Yapım Yılı:

Ülkesi: ,

1 Yorum

Ormandaki Göz The Watcher in the Woods hd izle. Yapım yılı 1980 olan filmin oyuncu kadrosunda Bette Davis, Lynn-Holly Johnson, Kyle Richards yer alıyor. İmdb puanı 6,5 olan filmin yönetmenliğini John Hough ve Vincent McEveety üstlenmiştir. Ormandaki Göz The Watcher in the Woods filminin konusu ; Curtis ailesi ormana yakın çok güzel bir eve taşındıklarında yaşayacakları tehlikelerden habersizdirler. Evin yaşlı sahibi Bayan Aylwood (Bette Davis), yıllar önce kızını Curtis ailesinin büyük kızı olan Jan’in (Lynn-Holly Johnson) yaşlarındayken ilginç bir olay sırasında kaybetmiş ve bir daha ondan haber alamamıştır. Herkes Bayan Aylwood’un kızı Karen’in bulunamamasına rağmen öldüğüne inanırken o, ısrarla kızının yaşadığını düşünmektedir. Ormandan gelen sesler, görüntüler ve semboller de Jan’in ve küçük kız kardeşi Ellie’nin (Kyle Richards) peşini bir türlü bırakmamaktadır. Jan, Ellie ve Bayan Aylwood hiç kimsenin kendilerine inanmamasına rağmen el ele vererek bu gizemi çözmek zorundadır. Ama bu, büyük bir risktir.

Film için 2 tane alternatif bitiş seçeneğini de sizlerle paylaşıyorum. Part 3 ve Part 4 iki farklı Son olarak izlemenizi tavsiye ederim.

1 yorum yapılmış "Ormandaki Göz – The Watcher in the Woods"

  1. nil 25 Aralık 2015, 21:19

    zamanina göre guzel filmdir kesin ama bu zaman icin tabi ki ehh

Yorum YapHD Film izle | Güncel, Ödüllü, Bağımsız HD Filmler

Sürekli Güncellenen içeriğiyle yeni film izleme platformunuz, HD Filmleri donmadan izleme imkanı, en güncel filmler, HD film izle, yerli film izle, yabancı film izle, animasyon izle, belgesel izle, Kısa Film izle, Ödüllü film izle, bağımsız film izle, sessiz film izle, kara film izle. klasik film izle. Türkçe dublaj izle, Türkçe altyazılı izle.