Condemned-2015-izle.jpg

Condemned (2015)

Condemned hd izle. Yapım yılı 2015 olan filmin oyuncu kadrosunda Michel Gill, Johnny Messner, Jon Abrahams yer alıyor. İmdb puanı 3,8 olan filmin yönetmenliğini Eli Morgan Gesner üstlenmiştir. Condemned filminin konusu ; Ebeveynlerinin tartışmalarıyla büyüyen, zavallı zengin kız Maya (Dylan Penn) Manhattan’ın aşağı doğu tarafında eski, ölümlü bir evde yaşayan erkek arkadaşının yanına taşınır. Zehirli atık ve çöplerinden doğan virus, bina sakinlerini etkiler. Korkunç bir patojene bulaşırlar ve bu onları kana susamış, çılgın katillere dönüştürür. Bina da böylelikle vahşi bir mezbahaya dönüşür.

read more
OFilmoCondemned (2015)
III-Das-Ritual-2015-izle.jpg

III – Das Ritual (2015)

III Das Ritual hd izle. Yapım yılı 2015 olan filmin oyuncu kadrosunda Polina Davydova, Evgeniy Gagarin, Lyubov Ignatushko yer alıyor. İmdb puanı 6,3 olan filmin yönetmenliğini Pavel Khvaleev üstlenmiştir. III Das Ritual filminin konusu ; Ayia ve Mirra’nın yaşadıkları küçük Avrupa kasabası, bir çok insanın ölümüne sebep olan bir salgın hastalıkla sarsılır. Annelerinin ölümünden sonra küçük kız kardeş de hastalanır. Ticari ilaç ve hastane yöntemlerinin kardeşini iyileştirmekte başarısız olduğuna inanan Ayia, aile dostları olan Peder Herman’dan yardım ister. Peder Herman’ın evinde sıradan dini kitapların çok daha ekstrem kitaplar bulur. Kız kardeşinin hastalığına tek çarenin bilinç altına girilmesi ve hastalığının gerçek sebebinin giderilmesi olduğunu öğrenir. Ayia bu korkunç yolculuğa çıkıp, bilinç altındaki şeytanlarla tanışmaya hazırdır.

read more
OFilmoIII – Das Ritual (2015)
The-Craft-1996-izle.jpg

Büyücüler Kulübü – The Craft 1996

Büyücüler Kulübü The Craft hd izle. Yapım yılı 1996 olan filmin oyuncu kadrosunda Robin Tunney, Fairuza Balk, Neve Campbell yer alıyor. İmdb puanı 6,2 olan filmin yönetmenliğini Andrew Fleming üstlenmiştir. Büyücüler Kulübü The Craft filminin konusu ; Yeni bir kız ailesiyle yeni bir hayata başlamak için yeni bir şehre taşınır. Kara büyülerle çok ilgilenen kızlarla tanışır ve hep beraber dördü birden durdurulamaz güçlere kavuşur. Her şeyi yapabilirler, hayallerinin erkeklerini kendilerine aşık etmekten. Birçok şeye. İmkanlar sınırsızdır.

read more
OFilmoBüyücüler Kulübü – The Craft 1996
The-Gate-1987-izle.jpg

Şeytan Kapısı – The Gate 1987

Şeytan Kapısı The Gate hd izle. Yapım yılı 1987 olan filmin oyuncu kadrosunda Stephen Dorff, Christa Denton, Louis Tripp  yer alıyor. İmdb puanı 5,9 olan filmin yönetmenliğini Tibor Takács üstlenmiştir. Şeytan Kapısı The Gate filminin konusu ; İki arkadaş arka bahçede kristal bir kaya parçasına rastlar ve daha fazlası için yeri kazmaya başlarlar. Ancak, değerli taşlar yerine The Gate’i açığa çıkarırlar, korkunç, şeytani bir gücün yer altı odası. Başlarına gelen korkunç bir dizi olay sonucunda nasıl bir uğursuzluğu serbest bıraktıklarını fark ederler. The Gate’i sonsuza dek kilitleyecek sırrı bulmak artık onlara kalmıştır. Eğer çok geç değilse!

read more
OFilmoŞeytan Kapısı – The Gate 1987
Dust-Devil-1992-izle.jpg

Dust Devil The Final Cut 1992

Dust Devil The Final Cut hd izle. Yapım yılı 1992 olan filmin oyuncu kadrosunda Robert John Burke, Chelsea Field, Zakes Mokae  yer alıyor. İmdb puanı 6,3 olan filmin yönetmenliğini Richard Stanley üstlenmiştir. Dust Devil The Final Cut filminin konusu ; Güney Afrika çöllerinde gezinen bir lânetli yaratık olan şekil değiştirebilen, bir seri katil gibi davranmasına rağmen gerçekte akıl ve mantıkla açıklanamaz bir zebani olan Toz Şeytanı (Robert John Burke), uzun uykusundan bir kez daha uyanmıştır ve yıllar önceki cinayetlerinin benzerlerini ıssız, kurak, ürkütücü coğrafyasında sürdürmektedir. Kurbanlarını, hayatta herşeyini yitirmiş ve boşluğa düşmüş insanlar arasından seçer. Kaderinde bir kırılma noktası yaratmak üzere kocasını terkedip yollara düşmüş genç ve güzel Wendy (Chelsea Field), bu iğrenç yaratık için biçilmiş kaftadır. Bu gizemli yabancıyı yol kenarında otostop yaparken görür ve aracına alır yalnız kadın. Ve sonra, tam da onunla konuşurken, onu tekrardan yolun kenarında, otostop yaparken görür ve hikaye başlar. Şaşırtıcı bir kurgu anlayışıyla akan filmde, gerek yerel polisin kâbuslarını, gerek Toz Şeytanı’nın insanlara yaşattığı dehşeti kayık zaman tabakaları üzerinden izletiyor film. Irk ayrımı ve parlayan güneş bize nerede olduğumuzu hatırlatır, ancak Amerikan yol filmlerinin vazgeçilmez mekanları olan moteller ve benzin istasyonları da (uygun biçimde) monte edilmiştir senaryoya. Dust Devil (Toz Şeytanı). Baş kişisi kadar tuhaf ve tanımsız, Afrika kadar şaşırtıcı, toz kadar önemsiz ve çöl kadar büyük bir B filmi.

read more
OFilmoDust Devil The Final Cut 1992
HTR2B-Dönüsüm-2012-izle.jpg

HTR2B Dönüsüm 2012

HTR2B Dönüsüm hd izle. Yapım yılı 2012 olan filmin oyuncu kadrosunda Serkan Altunorak, Pervin Bagdat, Allen Eady  yer alıyor. İmdb puanı 4,5 olan filmin yönetmenliğini Osman Tolga üstlenmiştir. HTR2B Dönüsüm filminin konusu ; Tüm bilimsel araştırmalar insanların iyiliği için mi ? Bir ana haber bülteni haberiyle çıkış noktasını oluşturan film, büyük ilaç firmalarının, yeni ürettikleri ilaçları piyasaya sürmeden önce, üçüncü dünya ülkelerinde yaşayan ve bu ilaçlar piyasaya sürülmeden önce firmalar tarafından kobay olarak kullanılan insanların hikayesini konu alır. Türkiye de bu ülkelerden biridir. Ana haber bülteninde çıkan habere göre bu tip ülkelerin yoksulluklarından faydalanarak uyguladıkları bu insanlık dışı eylem Türkiye’de yüzlerce kişinin ölümüne neden olur. Aradan bir yıl geçer. Ormanda dolaşan iki Amerikalı, Washington’a Türkiye’deki HTR2B kobaylarının kaçtığını bildirir. İçinde ne saklı olduğunu asla bilemezsin !

read more
OFilmoHTR2B Dönüsüm 2012
Mikey-1992-izle.jpg

Mikey 1992

Mikey hd izle. Yapım yılı 1992 olan filmin oyuncu kadrosunda Brian Bonsall, Josie Bissett, Ashley Laurence yer alıyor. İmdb puanı 5,6 olan filmin yönetmenliğini Dennis Dimster üstlenmiştir. Mikey filminin konusu ; Normal bir çocuk gibi gözüken Mikey, ailesini öldürmüş ve kaza süsü vermiş ruh hastası bir çocuktur. Yeni hedefi ise evlatlık verildiği ailedir.

read more
OFilmoMikey 1992
Küp-3-Sıfır-Cube-Zero-izle.jpg

Küp (3) Sıfır – Cube Zero (2004)

Küp Sıfır Cube Zero hd izle. Yapım yılı 2004 olan filmin oyuncu kadrosunda Zachary Bennett, Stephanie Moore, Martin Roach yer alıyor. İmdb puanı 5,7 olan filmin yönetmenliğini Ernie Barbarash üstlenmiştir. Küp Sıfır Cube Zero filminin konusu ; Birbirlerini tanımayan, yedi kişi bilmedikleri bir biçimde kendilerini bir küp sisteminin içinde bulurlar. Kenarlarında yan bölümlere geçmek için birer kapı bulunan küpler içinde çıkış yolunu ararlar.Farklı meslek ve yaş gruplarından kahramanlar çıkış yolunu ararken, küplerin içindeki tehlike ve acayipliklerle savaşırlar. Zor durumda kalan karakterlerin birbirleri ve kendileri ile yaşadıkları çatışmalar konuyu daha ilginç hale getirir.

read more
OFilmoKüp (3) Sıfır – Cube Zero (2004)
Küp-2-Hiperküp-Cube-2-Hypercube-izle.jpg

Küp 2 Hiperküp – Cube 2 Hypercube (2002)

Küp 2 Hiperküp Cube 2 Hypercube hd izle. Yapım yılı 2002 olan filmin oyuncu kadrosunda Kari Matchett, Geraint Wyn Davies, Grace Lynn Kung  yer alıyor. İmdb puanı 5,6 olan filmin yönetmenliğini Andrzej Sekula üstlenmiştir. Küp 2 Hiperküp Cube 2 Hypercube filminin konusu ; Birbirlerini tanımayan 8 kişi, kendilerini bir küpün içinde bulurlar. Çıkış yolu aramaya başladıktan sonra bulundukları ortamın gizemini keşfederler. Ortam, fizik kanunlarından bağımsızdır. Güçlerini, birikimlerini birleştirerk eski yaşamlarına dönmenin yolunu aramaya başlarlar. Bir sabah uyandıklarında kendilerini bir küpün içinde bulan insanları anlatan yaratıcı fantastik bilim kurgu Küp’ün devam filmi.

read more
OFilmoKüp 2 Hiperküp – Cube 2 Hypercube (2002)
Cube-1997-izle.jpg

Küp 1 – Cube 1 (1997)

Küp 1 Cube 1 hd izle. Yapım yılı 1997 olan filmin oyuncu kadrosunda Nicole de Boer, Maurice Dean Wint, David Hewlett yer alıyor. İmdb puanı 7,3 olan filmin yönetmenliğini Vincenzo Natali üstlenmiştir. Küp 1 Cube 1 filminin konusu ; Farklı sosyal gruplardan, farklı yeteneklere ve eksiklere sahip bir grup insan kendilerini bir anda yokluğun ortasında, bir küpün içerisinde bulur. Nasıl oraya geldikleri belli olmayan bu kişiler, durumu anlayabilmek için birbirlerini tanımak ve birbirlerini anlamak zorundadırlar. Bu küpün içerisinde, bir cevap aramak en az o cevabı bulmak kadar zordur. Çevrelerinde olup biten hiçbir şeyi anlamayan bu insanların başvurabilecekleri tek duygu ise korku duygusu olacaktır. Küçük bir bütçeyle kısa sürede bir fenomene dönüşen Cube, klostrofobik atmosferiyle dikkat çekiyor.

read more
OFilmoKüp 1 – Cube 1 (1997)
Nosferatu-1922-izle.jpg

Nosferatu Korkunun Senfonisi – Nosferatu eine Symphonie des Grauens 1922

Nosferatu Korkunun Senfonisi Nosferatu eine Symphonie des Grauens hd izle. Yapım yılı 1922 olan filmin oyuncu kadrosunda Max Schreck, Greta Schröder, Ruth Landshoff yer alıyor. İmdb puanı 8 olan filmin yönetmenliğini F.W. Murnau üstlenmiştir. Nosferatu Korkunun Senfonisi Nosferatu eine Symphonie des Grauens filminin konusu ; Nosferatu 1922 yılında Almanya’da çekilen Alman Dışavurumculuğu akımının başyapıtlarından ve korku sinemasının sayılı klasiklerindendir. Film 1921 yılı ile 1922 yılı arası çekilmiştir. Bram Stoker’ın Drakula romanının uyarlamasıdır ve telif ödenmeden yapıldığı için yayından kaldırılmıştır. Nosferatu filminde Bram Stoker’ın filminden farklı olarak vampir Kont Orlok’dur. Bram Stoker’ın Drakula’sında ise vampir kontun adı Drakula’dır. Thomas Hutter Almanya’nın Bremen’e bağlı Wisburg isimli küçük bir kasabasında karısı Ellen ile birlikte yaşamaktadır. Transilvanya’da yaşayan Kont Orlok’dan bir mektup gelir.Bazı sembollerle dolu bu mektubu Renfield isimli kişi Hutter için okur. Zengin Kont Orlok ile emlak anlaşması yapmak için Hutter Transilvanya’ya gidecektir.

read more
OFilmoNosferatu Korkunun Senfonisi – Nosferatu eine Symphonie des Grauens 1922
Stephen-Kings-The-Boogeyman-1982-izle.jpg

Karabasan – Stephen King’s The Boogeyman 1982

The Boogeyman kısa film izle. Yapım yılı 1982 olan filmin oyuncu kadrosunda Michael Read, Bert Linder, Terence Brandy yer alıyor. İmdb puanı 4,7 olan filmin yönetmenliğini Jeff Schiro üstlenmiştir. The Boogeyman filminin konusu ; the boogeyman ismiyle bilinen stephen king kitabindan 1982 yilinda sinemaya uyarlanmis kisa film.

read more
OFilmoKarabasan – Stephen King’s The Boogeyman 1982