Serial-Mom-1994-izle.jpg

Annem Bir Katil – Serial Mom 1994

Annem Bir Katil Serial Mom hd izle. Diğer ismi Belalı Anne yapım yılı 1994 olan filmin oyuncu kadrosunda Kathleen Turner, Sam Waterston, Ricki Lake  yer alıyor. İmdb puanı 6,7 olan filmin yönetmenliğini John Waters üstlenmiştir. Annem Bir Katil Serial Mom filminin konusu ; Sutphin Ailesi, her orta sınıf banliyö ailesi gibi dışarıdan mükemmel gözükmektedir. Fakat evin annesinin bir takım sorunları vardır. Kendisinin ve aile fertlerinin o mükemmel düzenini bozan, ailesinin mutsuzluğuna neden olacak en ufak bir şeye bile katlanamayan Betty’nin tahammülsüzlüğü giderek artacak, komşuları taciz etmekle başlayan ufak tefek hareketleri adam öldürmeye kadar gidecektir.

Tek part Vk Türkçe duublak. Part 1-2 Türkçe altyazılı seçeneği.

read more
OFilmoAnnem Bir Katil – Serial Mom 1994
Norma-Rae-1979-izle.jpg

Norma Rae 1979

Norma Rae hd izle. Yapım yılı 1979 olan filmin oyuncu kadrosunda Sally Field, Beau Bridges, Ron Leibman  yer alıyor. İmdb puanı 7,3 olan filmin yönetmenliğini Martin Ritt üstlenmiştir. Norma Rae filminin konusu ; Norma Rae Webster, ufak bir kasabada, bir tekstil firmasında çalışan bir işçidir. Onun ve kasabanın rutin hayatı kasabaya gelen sendika görevlisi Reuben Warshowsky ile bozulur. İlk başlarda kasabada kabul görmeyen Reuben, dik başlı bir genç kadın olan Norma Rae’nin de kendi tarafında yer almasıyla işçi sınıfı arasında epey popüler olur. Norma, özellikle babasının ölümünden sonra işçilerin hakkının korunması için gece-gündüz sendika işlerine ağırlık verir. Bu arada kocasıyla kavga eder, kovulur, hapse girer. Ama Ruben’le birlikte filmin sonunda zafer kazanırlar. Fabrikada tüm işçilerin katılımıyla yapılan oylamada sendika taraftarlarının sayısı sendikayı istemeyen kişilerden üstün olunca fabrika işçileri artık sendikalı olur. Film, 4 dalda Oscar’a aday olmuş ve 2 Oscar Ödülü kazanmıştır.

read more
OFilmoNorma Rae 1979
Riff-Raff-1991-izle.jpg

Ayak Takımı – Riff Raff

Ayak Takımı Riff Raff hd izle. Yapım yılı 1991 olan filmin oyuncu kadrosunda Robert Carlyle, Emer McCourt, Jim R. Coleman yer alıyor. İmdb puanı 7,1 olan filmin yönetmenliğini Ken Loach üstlenmiştir. Ayak Takımı Riff Raff filminin konusu ; Sosyalist kimliğinden ödün vermeyen büyük ustanın filmi; Film gösterime girmeden hayatını kaybeden Bill Jesse adlı bir inşaat işçisinin anılarından senaryolaştırılmış. Öykü; 80’li yıllarda, neo-liberal ekonomi uygulamalarının zirve yaptığı Başbakan Margaret Teatcher dönemi İngiltere’sinde, Kuzey Londra’da geçiyor. İskoç asıllı Stevie, hırsızlık suçundan girdiği hapisten yeni çıkmıştır. Londra’ya gelerek, son derece ilkel koşulları olan bir inşaatta çalışmaya başlar. İnşaattaki diğer işçilerin yardımıyla terk edilmiş bir binaya yerleşir. Kısa bir süre sonra, işsiz ve yeteneksiz bir şarkıcı olan Susan’la tanışır. Ken Loach’un kamerası, Londra’nın kenar mahallelerinde yaşayan yoksul insanların arasında dolaşarak bize belgesel tadında bir film sunuyor. Uyuşturucu, sosyal haklar, kadın-erkek ilişkileri gibi birçok konu, dozu kaçırılmadan uyum içerisinde aktarılıyor.

Film 1991 yılında Loach’a FIPRESCI ödülü kazandırdı. Aynı yıl Avrupa Film ödüllerinde de en iyi film seçildi.

read more
OFilmoAyak Takımı – Riff Raff
Philomena-2013-izle.jpg

Umudun Peşinde – Philomena

Umudun Peşinde Philomena hd izle. Yapım yılı 2013 olan filmin oyuncu kadrosunda Judi Dench, Steve Coogan, Sophie Kennedy Clark yer alıyor. İmdb puanı 7,7 olan filmin yönetmenliğini Stephen Frears üstlenmiştir. Umudun Peşinde Philomena filminin konusu ; Filmde evlilik dışı doğduğuna inanılan ve bu nedenle evlatlık verilen bir çocuğun annesi olan Philomena Lee’nin çabaları anlatılıyor. Kilisenin doktrinine uygun olarak, kadın oğlunun nerede olduğunu araştırmayacağına dair bir sözleşme imzalamıştır. Yıllar sonra İngiltere’de bir aile kurduktan sonra, Philomena uzun zamandır kayıp olan oğlunu birlikte bulmaya karar vereceği bir BBC muhabiriyle tanışır.

read more
OFilmoUmudun Peşinde – Philomena
Der-Baader-Meinhof-Komplex-2008-izle.jpg

Bir Terör Filmi – Der Baader Meinhof Komplex

Bir Terör Filmi Der Baader Meinhof Komplex hd izle. Yapım yılı 2008 olan filmin oyuncu kadrosunda Martina Gedeck, Moritz Bleibtreu, Johanna Wokalek yer alıyor. İmdb puanı 7,4 olan filmin yönetmenliğini Uli Edel üstlenmiştir. Bir Terör Filmi Der Baader Meinhof Komplex filminin konusu ; Alman terörist grubu RAF’ı (Kızıl Ordu Fraksiyonu) inceleyen Der Baader-Meinhof Komplex, 60’ların sonu ve 70’lerin başlarında hüküm süren, bombalama, adam kaçırma ve hırsızlık gibi birçok olayın içine karışan Alman terörist grubuna sert bir bakış atıyor. Stefan Aust’un çok satan romanından sinemaya uyarlanan yapım, Moritz Bleibtreu’nun da başarılı oyunculuğuyla konuşuluyor.

read more
OFilmoBir Terör Filmi – Der Baader Meinhof Komplex
White-Slave-1985-izle.jpg

Yeşil Kraliçe – White Slave – Schiave bianche Violenza in Amazzonia

Yeşil Kraliçe Schiave bianche violenza in Amazonia hd izle. Diğer ismi White Slave Yapım yılı 1985 olan filmin oyuncu kadrosunda Elvire Audray, Will Gonzales, Dick Campbell yer alıyor. İmdb puanı 4,4 olan filmin yönetmenliğini Mario Gariazzo üstlenmiştir. Yeşil Kraliçe Schiave bianche violenza in Amazonia filminin konusu ; 18 yaşındaki Catherine Miles (Elvire Audray) yatılı okuldan mezun olduktan sonra ailesiyle birlikte Amazon havzasında tatile çıkar. Ancak bir tekne turu esnasında ailesi yamyam bir kabile tarafından vahşice katledilir, Catherine de esir alınır. Hayatını kurtabilmek için kabilenin yaşam tarzını benimsemek zorunda bırakılır, bu konuda da ona aşık olan bir savaşçı çok yardımcı olur. Savaşçının yardımıyla kaçmayı başaran Catherine, ailesinin ölümünün arkasında kimlerin olduğunu araştırmaya başlayacak, intikam için her şeyi yapacaktır.

 

Tek part Vk Türkçe Dublaj.

Part 1-2 Türkçe Altyazı seçeneği.

read more
OFilmoYeşil Kraliçe – White Slave – Schiave bianche Violenza in Amazzonia
The-Texas-Chainsaw-Massacre-1974-izle.jpg

Teksas Katliamı 1974 – The Texas Chainsaw Massacre 1974

Teksas Katliamı The Texas Chainsaw Massacre hd izle. Yapım yılı 1974 olan filmin oyuncu kadrosunda Marilyn Burns, Edwin Neal, Allen Danziger  yer alıyor. İmdb puanı 7,5 olan filmin yönetmenliğini Tobe Hooper üstlenmiştir. Teksas Katliamı The Texas Chainsaw Massacre filminin konusu ; Sally ve sakat kardeşi Franklin, Teksas’da ki büyük babasının mezarının, bir grup mezar soyguncusu tarafından açıldığı haberini alırlar.İki kardeş arkadaşları Jerry, Kirk ve Pam ile Teksas’ın içlerine doğru bir yolculuğa çıkarlar.Gençler ilk önce Sally ve Franklin’in eski evlerine doğru yol almışlardır.Yolculuk sırasında arbaya bir otostopçu alırlar.İlk başlarda normal gözüküp ailesinden bahseden otostopçu daha sonra aniden Franklin’in fotoğrafını çeker.Onlara fotoğrafı 2 dolara satmak ister.Gençler fotoğrafı almak istemeyince Franklin’in kolunu keser.Ve ardından gençler onu arabalarından atar. Gençler şaşkın halde yolun üzerinde bulunan benzin istasyonuna uğrar. Benzinliğin sahibi onlara benzinin ertesi sabaha geleceğini söyler ve benzin istasyonunda kalmaları gerektiğini söyler.

read more
OFilmoTeksas Katliamı 1974 – The Texas Chainsaw Massacre 1974
Dead-Ringers-1988-izle.jpg

Ölü İkizler – Dead Ringers

Ölü İkizler Dead Ringers hd izle. Yapım yılı 1988 olan filmin oyuncu kadrosunda Jeremy Irons, Geneviève Bujold, Heidi von Palleske yer alıyor. İmdb puanı 7,4 olan filmin yönetmenliğini David Cronenberg üstlenmiştir. Ölü İkizler Dead Ringers filminin konusu ; Tartışmalı filmlerin yönetmeni David Cronenberg’den erkeklerin en gizli fantezilerini anlatan bir gerilim. Jinekolog ikizler Elliot ve Beverly, aynı kadınları paylaştıkları gizli seks oyunlarında sert bir dönemece doğru ilerlemektedirler. İkizlerden cesur olanı, baştan çıkardığı kadınlardan sıkıldığında onları çekingen kardeşine bırakmaktadır. Ancak kadınları kolayca kandırdıkları bu düzen, utangaç kardeşin güzel aktris Claire’e ikizinden önce aşık olması ve onu sadece kendisine istemesiyle bozulur.

read more
OFilmoÖlü İkizler – Dead Ringers
The-Haunting-in-Connecticut-2-Ghosts-of-Georgia-2013-izle.jpg

Lanetli Ev 2 – The Haunting in Connecticut 2 Ghosts of Georgia

Lanetli Ev 2 The Haunting in Connecticut 2 Ghosts of Georgia hd izle. Yapım yılı 2013 olan filmin oyuncu kadrosunda Abigail Spencer, Chad Michael Murray, Katee Sackhoff  yer alıyor. İmdb puanı 5,2 olan filmin yönetmenliğini Tom Elkins üstlenmiştir. Lanetli Ev 2 The Haunting in Connecticut 2 Ghosts of Georgia filminin konusu ; Genç Bir Aile Georgia’nın en eski evlerinden birine taşınırlar. Başlarda herşey yolundadır. Bir süre sonra taşındıkları evde sıra dışı olaylar olmaya başlar. Yeni taşındıkları bu evde yanlız olmadıklarını kısa sürede anlarlar. Sırlarla dolu bu evde bazı gerçekleri de öğreneceklerdir.

read more
OFilmoLanetli Ev 2 – The Haunting in Connecticut 2 Ghosts of Georgia
The-Haunting-in-Connecticut-2009-izle.jpg

Lanetli Ev 1 – The Haunting in Connecticut 1

Lanetli Ev The Haunting in Connecticut hd izle. Yapım yılı 2009 olan filmin oyuncu kadrosunda Virginia Madsen, Martin Donovan, Elias Koteas yer alıyor. İmdb puanı 5,9 olan filmin yönetmenliğini Peter Cornwell üstlenmiştir. Lanetli Ev The Haunting in Connecticut filminin konusu ; Campbell ailesi Connecticut’ın sakin bir köşesine taşındıktan kısa süre sonra, Viktorya tarzı şirin evlerinin rahatsız edici bir geçmişi olduğunu öğrenirler: Evleri akıl almaz olaylara tanık olmuş bir cenaze evinden dönüştürülmüştür; daha da önemlisi evin sahibinin medyum oğlu Jonah, ruhani varlıkların diğer tarafa geçebilmesine fırsat yaratan şeytani bir ulak görevi görmüştür. Şimdi, ölülerle iletişim kurabilen Jonah, masum ve her şeyden habersiz aileyi farklı türde bir dehşete boğmak üzere dönmüştür ve korkunç şeyler olmak üzeredir.

read more
OFilmoLanetli Ev 1 – The Haunting in Connecticut 1
Open-Water-2-Adrift-2006-izle.jpg

Açık Deniz 2 – Open Water 2 Adrift

Açık Deniz 2 Open Water 2 Adrift hd izle. Yapım yılı 2006 olan filmin oyuncu kadrosunda Susan May Pratt, Richard Speight Jr., Niklaus Lange yer alıyor. İmdb puanı 5 olan filmin yönetmenliğini Hans Horn üstlenmiştir. Açık Deniz 2 Open Water 2 Adrift filminin konusu ; Bir grup eski arkadaş haftasonunu geçirmek üzere lüks bir yatta biraraya gelir. Ne zaman ki tekneye binmelerini sağlayan küçük merdiveni unutup yüzmek için okyanusa atlarlar kabus başlar. Tekneye tırmanmaları imkansızdır, üstelik rüzgarı etkisiyle kıyıdan hayli uzaklaşmaktadırlar. Eğlenceli bir arkadaş toplantısı olarak başlayan gezileri çok geçmeden bir hayatta kalma savaşına dönüşecektir.

read more
OFilmoAçık Deniz 2 – Open Water 2 Adrift
Open-Water-2003-izle.jpg

Açık Deniz 1 – Open Water 1

Açık Deniz Open Water hd izle. Yapım yılı 2003 olan filmin oyuncu kadrosunda Blanchard Ryan, Daniel Travis, Saul Stein yer alıyor. İmdb puanı 5,7 olan filmin yönetmenliğini Chris Kentis üstlenmiştir. Açık Deniz Open Water filminin konusu ; Susan ve Daniel tatil için tropik bir adaya gitmeye karar verirler. Adaya vardıklarında ilk işleri bir tüplü dalış gezisine katılarak, su altının güzelliklerini keşfetmek olur. Ancak bu aşamadan sonra problemler başlar. Gezide önceleri her şey yolundayken, tur yetkililerinin yaptığı bir hata sonucu ikili denizin ortasında unutulurlar. Yüzeye çıktıklarında okyanusun ortasında yapayalnız kaldıklarını farkeden çift büyük bir panik yaşamaya başlar. Bu andan itibaren bir taraftan açlık ve susuzlukla mücadele ederken, diğer yandan köpekbalıkları ve zehirli denizanaları başta olmak üzere çeşitli tehlikelere göğüs germek zorunda kalacaklardır.

read more
OFilmoAçık Deniz 1 – Open Water 1