Cube-Serisi-Boxset-Collection.jpg

Küp Serisi Boxset – Cube Collection

Küp (Cube) Serisi üç filmden oluşan bilim kurgu ve korku kategorisinde kaliteli filmlerden biridir. Kanada yapımı olan bu film serisinin konusu ; Amaç ve kökeni bilinmeyen dev mekanik küp yapısında bir sistem vardır. Her seride bir grup yabancı bu dev yapının içinde kendilerini bulurlar ve nereden geldiklerini nasıl geldiklerini bilmezler. Küplerin esrarengiz bubi tuzakları, labirent yapısı ve beyin kurcalayan sistemiyle baş etmeleri gerekmektedir. Tabi bu arada hayatta kalabilirlerse. Küp Cube film serisini izleyebilirsiniz.

 

read more
OFilmoKüp Serisi Boxset – Cube Collection
Emmanuelle-Serisi-Boxset-Collection.jpg

Emmanuelle Serisi Boxset Collection

70’li yıllarda ortaya çıkmış bir sex klasiğidir Emmanuelle. Pornoya kaçmadan, tamamen erotik görüntülerle hedef kitlesinin içini hoplatmayı amaçlayan bu film türü görsel ve kurgusal olarak kalitelidirler, gençlere engin bir kültür sağlamışlardır ayrıca.

read more
OFilmoEmmanuelle Serisi Boxset Collection
Seks-Oyunları-Serisi-Boxset-Cruel-Intentions-Collection.jpg

Seks Oyunları Serisi Boxset – Cruel Intentions Collection

Cruel Intentions serisinin 3 filmini de seyreden ve filmdeki erkeklerin kızları tavlama yollarını benimseyen bir erkeğin elinden kacacak kız sayısı cok azdır. Elinden kaçabilecekler arasında bu 3 filmde oynayan kız tipleri bulunmaktadır.. cruel intentions serisindeki en bomba sahne bence sarah michelle gellar ın ryan ın jaguarına çömmek istemesi üzerine ryan ın the only thing you can ride is me ( sen anca beni sürersin) demesidir.

read more
OFilmoSeks Oyunları Serisi Boxset – Cruel Intentions Collection
tiraf-Serisi-Boxset-Nymphomaniac-Collection.jpg

İtiraf Serisi Boxset – Nymphomaniac Collection

Danimarkalı aktör yönetmen Lars Von Trier’in Deccal (Antichrist) and Melankoli ile sürdürdüğü aykırı filmler serisine Nymphomaniac ile devam ediyor. Nemfomanyak bir kadın olan Joe’yu merkezine alan film, baş karakterinin doğumundan 50 yaşına kadar olan hayatına, özellikle de cinsel serüvenlerine odaklanıyor. Soğuk bir kış gecesi yakışıklı bir bekar olan Seligman, yolda dövülmüş halde Joe’yu bulur. Onu evine getirip, yaralarını sarar. Joe bu adamın evinde dinlenirken kendi hikayesini de anlatmaya başlar. Filmin oyuncu kadrosu ise Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Christian Slater, Uma Thurman ve Willem Dafoe gibi pek çok sürpriz ismi bir araya getiriyor.

read more
OFilmoİtiraf Serisi Boxset – Nymphomaniac Collection
Son-Durak-Serisi-Boxset-Final-Destination-Collection.jpg

Son Durak Serisi Boxset – Final Destination Collection

Son DurakFinal Destination), ABD yapımı korku-gerilim filmi 2000 – 2011 yılları arasında gösterime girmiştir. Film, görsel efektlerle yapılmış ölüm sahnelerinden oluşmaktadır. Ölüm anını önceden görerek , bu ölümden kaçmayı bir nevi Tanrıya ve Kadere kafa tutmayı vurgulayan bir filmdir.

read more
OFilmoSon Durak Serisi Boxset – Final Destination Collection
Cehennem-Melekleri-Serisi-Boxset-The-Expendables-Collection.jpg

Cehennem Melekleri Serisi Boxset – The Expendables Collection

Cehennem Melekleri (The Expendables), 2010’da gösterime giren Sylvester Stallone’nin hem yönetip hem oynadığı ABD yapımı film. Filmde birkaç paralı askerin Güney Amerika’da, bir diktatörü devirme macerası konu edilmiştir. İkincisi 17 Ağustos 2012’de, üçüncüsü 15 Ağustos 2014’te çekilmiştir. 2016’da dördüncüsünün çekilmesi planlanmıştır

read more
OFilmoCehennem Melekleri Serisi Boxset – The Expendables Collection
nfazcı-Serisi-Boxset-The-Punisher-Collection.jpg

İnfazcı Serisi Boxset – The Punisher Collection

Punisher (Cezalandırıcı) , Gerry Conway, John Romita ve Ross Andru tarafından yaratılan ünlü bir çizgi roman karakteridir. İlk olarak The Amazing Spider-Man’ın 129’uncu sayısında (Şubat 1974) ortaya çıkan bir anti-kahramandır. Punisher’ın gerçek adı Frank Castle’dir. Punisher suçla savaş için, işkence, adam kaçırma ,tehdit, öldürme gibi yöntemleri geçerli sayan bir karakterdir. Ailesi New York Central Park’ ta bir mafya cinayetine tanık olması ve mafyanın bunu farketmesi üzerine öldürülmüştür. Bunun üzerine Frank Castle mafyayla, her tip suçlularla, teröristlerle savaşan bir adam, Punisher’a dönüşmüştür. Birçok insan tarafından ailesinin intikamını almaya çalıştığı sanılsada, aslında düşüncesi bütün kötüleri cezalandırmakdır.

read more
OFilmoİnfazcı Serisi Boxset – The Punisher Collection
Uyumsuz-Serisi-Boxset-Divergent-Collection.jpg

Uyumsuz Serisi Boxset – Divergent Collection

Veronica Roth’un çok satanlar listesinden inmeyen Divergent (2011) , Insurgent (2012) ve Allegiant (2013) üçleme serisinden uyarlanan film romanları temel alıyor. Roman serisinin diğer iki kitabı da beyaz perdeye uyarlanacak ve son kitap 2 bölüm halinde sinemalarda olacak. Buradan yola çıkarak yeni kitabı Dört filmini de yaparlar.

read more
OFilmoUyumsuz Serisi Boxset – Divergent Collection
Korku-Kapanı-Serisi-Boxset-Wrong-Turn-Collection.jpg

Korku Kapanı Serisi Boxset – Wrong Turn Collection

Korku Kapanı, Rob Schmidt’in (Pensilvanya, ABD, 1965 doğumlu) yönetmenliğini yaptığı korku, gerilim türü film. 2003 yapımı filmteen-slasher (İnsan Eti, Halloween/Cadılar Bayramı, Elm Sokağı Kabusu, Çığlık, Fakülte filmleri) tarzındadır.

read more
OFilmoKorku Kapanı Serisi Boxset – Wrong Turn Collection
lüm-Çıkmazı-Serisi-Boxset-See-No-Evil-Collection.jpg

Ölüm Çıkmazı Serisi Boxset – See No Evil Collection

Ölüm Çıkmazı, (İngilizce: See No Evil) 2006 yılı yapımı, teen slasher olarak tanımlanan, sırayla öldürülen gençler teması üzerine kurulu film. Profesyonel güreşçi Kane (Glen Jacobs) bu filmle ilk kez beyaz perdeye adım atmıştır. Bir seri katil ile cinayetleri işlediği evde karşılaşan polis memuru kolunu bu iri yarı katile kaptırsa da silahını ateşlemiş ve onu kaçırmayı bilmiştir. Yıllar sonra polis memurumuz bir ıslah evinde bir kolu takma olarak çalışmaktadır.

read more
OFilmoÖlüm Çıkmazı Serisi Boxset – See No Evil Collection