Karınca-Adam-Ant-Man-2015-izle.jpg

Karınca Adam – Ant Man (2015)

Karınca Adam Ant Man hd izle. Yapım yılı 2015 olan filmin oyuncu kadrosunda Paul Rudd, Michael Douglas, Corey Stoll yer alıyor. İmdb puanı 7,7 olan filmin yönetmenliğini Peyton Reed üstlenmiştir. Karınca Adam Ant Man filminin konusu ; Şaşırtıcı derecede bir küçülme özelliği olan, bununla beraber insani güçlerini arttıran bir süper kostüm giyen hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı benimseyip, akıl hocası Dr. Hank Pym’ın planını gerçekleştirmesine yardım etmeli ve dünyayı kurtaracak olan soygunu gerçekleştirmelidir.

read more
OFilmoKarınca Adam – Ant Man (2015)
Küp-3-Sıfır-Cube-Zero-izle.jpg

Küp (3) Sıfır – Cube Zero (2004)

Küp Sıfır Cube Zero hd izle. Yapım yılı 2004 olan filmin oyuncu kadrosunda Zachary Bennett, Stephanie Moore, Martin Roach yer alıyor. İmdb puanı 5,7 olan filmin yönetmenliğini Ernie Barbarash üstlenmiştir. Küp Sıfır Cube Zero filminin konusu ; Birbirlerini tanımayan, yedi kişi bilmedikleri bir biçimde kendilerini bir küp sisteminin içinde bulurlar. Kenarlarında yan bölümlere geçmek için birer kapı bulunan küpler içinde çıkış yolunu ararlar.Farklı meslek ve yaş gruplarından kahramanlar çıkış yolunu ararken, küplerin içindeki tehlike ve acayipliklerle savaşırlar. Zor durumda kalan karakterlerin birbirleri ve kendileri ile yaşadıkları çatışmalar konuyu daha ilginç hale getirir.

read more
OFilmoKüp (3) Sıfır – Cube Zero (2004)
Küp-2-Hiperküp-Cube-2-Hypercube-izle.jpg

Küp 2 Hiperküp – Cube 2 Hypercube (2002)

Küp 2 Hiperküp Cube 2 Hypercube hd izle. Yapım yılı 2002 olan filmin oyuncu kadrosunda Kari Matchett, Geraint Wyn Davies, Grace Lynn Kung  yer alıyor. İmdb puanı 5,6 olan filmin yönetmenliğini Andrzej Sekula üstlenmiştir. Küp 2 Hiperküp Cube 2 Hypercube filminin konusu ; Birbirlerini tanımayan 8 kişi, kendilerini bir küpün içinde bulurlar. Çıkış yolu aramaya başladıktan sonra bulundukları ortamın gizemini keşfederler. Ortam, fizik kanunlarından bağımsızdır. Güçlerini, birikimlerini birleştirerk eski yaşamlarına dönmenin yolunu aramaya başlarlar. Bir sabah uyandıklarında kendilerini bir küpün içinde bulan insanları anlatan yaratıcı fantastik bilim kurgu Küp’ün devam filmi.

read more
OFilmoKüp 2 Hiperküp – Cube 2 Hypercube (2002)
Cube-1997-izle.jpg

Küp 1 – Cube 1 (1997)

Küp 1 Cube 1 hd izle. Yapım yılı 1997 olan filmin oyuncu kadrosunda Nicole de Boer, Maurice Dean Wint, David Hewlett yer alıyor. İmdb puanı 7,3 olan filmin yönetmenliğini Vincenzo Natali üstlenmiştir. Küp 1 Cube 1 filminin konusu ; Farklı sosyal gruplardan, farklı yeteneklere ve eksiklere sahip bir grup insan kendilerini bir anda yokluğun ortasında, bir küpün içerisinde bulur. Nasıl oraya geldikleri belli olmayan bu kişiler, durumu anlayabilmek için birbirlerini tanımak ve birbirlerini anlamak zorundadırlar. Bu küpün içerisinde, bir cevap aramak en az o cevabı bulmak kadar zordur. Çevrelerinde olup biten hiçbir şeyi anlamayan bu insanların başvurabilecekleri tek duygu ise korku duygusu olacaktır. Küçük bir bütçeyle kısa sürede bir fenomene dönüşen Cube, klostrofobik atmosferiyle dikkat çekiyor.

read more
OFilmoKüp 1 – Cube 1 (1997)
Zapped-1982-izle.jpg

The Wiz Kid – Zapped ! (1982)

The Wiz Kid Zapped hd izle. Yapım yılı 1982 olan filmin oyuncu kadrosunda Scott Baio, Willie Aames, Robert Mandan yer alıyor. İmdb puanı 4,7 olan filmin yönetmenliğini Robert J. Rosenthal üstlenmiştir. The Wiz Kid Zapped filminin konusu ; Okulda uğraştığı deney sonrası telekinetik güçler kazanan delikanlı güçlerini eğlence amaçlı kullanır.

read more
OFilmoThe Wiz Kid – Zapped ! (1982)
Lifeforce-1985-izle.jpg

Yaşam Savaşı Uzay Vampirleri – Lifeforce (1985)

Yaşam Savaşı Uzay Vampirleri Lifeforce hd izle. Yapım yılı 1985 olan filmin oyuncu kadrosunda Steve Railsback, Mathilda May, Peter Firth yer alıyor. İmdb puanı 6,1 olan filmin yönetmenliğini Tobe Hooper üstlenmiştir. Yaşam Savaşı Uzay Vampirleri Lifeforce filminin konusu ; Halley kuyruklu yıldızı dünyaya yaklaşırken bir uzay gemisi, bu kuyruklu yıldızı önceden incelemek üzere bir görevlendirilir. Kuyruklu yıldızı inceleyen ekip, meteorun hemen ön kısmında organik bir uzay gemisi gibi birşey keşfederler. Bu uzay gemisinin içine araştırma için giren ekip, beraberlerinde dünyaya korkunç bir kabus getireceklerdir. Birbiri ardına içlerinden yaşam enerjileri çekilerek öldürülen kurbanların hikayesi vampirlere kadar gidecektir !

read more
OFilmoYaşam Savaşı Uzay Vampirleri – Lifeforce (1985)
Yenilmezler-1-The-Avengers-1-izle.jpg

Yenilmezler 1 – The Avengers

Yenilmezler 1 The Avengers hd izle. Yapım yılı 2012 olan filmin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson yer alıyor. İmdb puanı 8,2 olan filmin yönetmenliğini Joss Whedon üstlenmiştir. Yenilmezler 1 The Avengers filminin konusu ; Nick Fury uluslararası barışı koruma ajansı S.H.I.E.L.D’in yöneticisidir. Bu ajans Marvel’in süper kahramanlarının sahibidir. Demir Adam, Hulk, Thor, Kaptan Amerika, Hawkeye ve Kara Dul. Loki ve destekçileri tarafından küresel güvenlik tehdit edilince, Nick Fury ve takımı dünyayı bir felaketten kurtarmak için güçlerini birleştirmek zorundadırlar.

Tek part Vk – Türkçe Dublaj seçeneği.

Part 1-2 – Türkçe Altyazı seçeneği.

read more
OFilmoYenilmezler 1 – The Avengers
Solaris-1972-izle.jpg

Solaris – Solyaris (1972)

Solaris Solyaris hd izle. Yapım yılı 1972 olan filmin oyuncu kadrosunda Natalya Bondarchuk, Donatas Banionis, Jüri Järvet yer alıyor. İmdb puanı 8,1 olan filmin yönetmenliğini Andrei Tarkovsky üstlenmiştir. Solaris Solyaris filminin konusu ; Ağır işleyen filmlerindeki muhteşem görsellikle sinema tarihinde önemli bir yere sahip olan Rus yönetmen Andrey Tarkovskiy’nin yönetmenliğini yaptığı sinema filmi “Solyaris”, 1972 senesinde çekildi. Stanislaw Lem’in kitabından uyarlanan 170 dakikalık filmin çekimleri Rusya ve Japonya’da gerçekleşti. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye adayı olan “Solyaris”, FIPRESCI Ödülü ve Jüri Özel Ödülü sahibi oldu. 2002 senesinde usta yönetmen Steven Soderbergh’in yeniden çektiği bu eser, Tarkovsky’nin en önemli yapımları arasında yer alır. İnsanlığın sadece utanç duygusuyla kurtulabileceğine inanan yönetmen, Solaris gezegeni bölgesine kurulu olan bir uzay istasyonunda iki bilim adamının yaşadığı insanlık deneyimini aktarıyor. Filmde Natalya Bondarchuk, Donatas Banionis, Jüri Järvet ve Anatoli Solonitsyn gibi isimler rol alıyor. Doktor Kris Kelvin, gönderilen bilim insanlarının geri dönmediği Solaris gezegenine gider. Burada olup bitenleri anlamaya çalışan Doktor, kısa bir süre sonra gezegenin sırrını anlayacak ve büyük bir vicdan muhasebesi yaşayacaktır.

read more
OFilmoSolaris – Solyaris (1972)
CLONED-The-Recreator-Chronicles-2012-izle.jpg

CLONED The Recreator Chronicles (2012)

CLONED The Recreator Chronicles hd izle. Yapım yılı 2012 olan filmin oyuncu kadrosunda Stella Maeve, Alexander Nifong, J. Mallory McCree yer alıyor. İmdb puanı 4,2 olan filmin yönetmenliğini Gregory Orr üstlenmiştir. CLONED The Recreator Chronicles filminin konusu ; Bir grup genç, gizli bir laboratuarda süper güç sahibi klonları olduğunu keşfederler. Ölümcül bir deneyin parçası olan Craig, Tracy ve Derek gizli bir laboratuarda kendilerine tıpatıp benzeten klonlarıyla karşılaşırlar. Kötü niyetli kopyalarının tek bir amacı vardır. Orijinallerinin bulup öldürerek onların yerine geçmek !

read more
OFilmoCLONED The Recreator Chronicles (2012)
Sink-Hole-2013-izle.jpg

Delik – Sink Hole – Zapadlisko

Delik Sink Hole hd izle. Diğer ismi Zapadlisko yapım yılı 2013 olan filmin oyuncu kadrosunda Gina Holden, Brooke Mackenzie, Dominika Juillet yer alıyor. İmdb puanı 4,3 olan filmin yönetmenliğini Scott Wheeler üstlenmiştir. Delik Sink Hole filminin konusu ; Sıkışıp kaldıkları yerden kurtulma mücadelesi veren bir grup gencin yaşam mücadelesi konu alınıyor. Onlar için macera başlıyor.

read more
OFilmoDelik – Sink Hole – Zapadlisko
Fantastic-Four-2015-izle.jpg

Fantastik Dörtlü 2 – Fantastic Four 2015

Fantastik Dörtlü 2 Fantastic Four 2015 hd izle. Yapım yılı 2015 olan filmin oyuncu kadrosunda Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan yer alıyor. İmdb puanı 4,3 olan filmin yönetmenliğini Josh Trank üstlenmiştir. Fantastik Dörtlü Fantastic Four 2015 filminin konusu ; Dört genç bilim adamı, yanlış giden bir ışınlanma deneyi sonucu insanüstü güçlere kavuşur. Bu güçlerini, baş gösteren bir zorbaya karşı kullanmak zorundadırlar artık.

read more
OFilmoFantastik Dörtlü 2 – Fantastic Four 2015
Alien-4-Resurrection-1997-izle.jpg

Yaratık 4 Diriliş – Alien 4 Resurrection

Yaratık 4 Diriliş Alien 4 Resurrection hd izle. Yapım yılı 1997 olan filmin oyuncu kadrosunda Sigourney Weaver, Winona Ryder, Dominique Pinon yer alıyor. İmdb puanı 6,3 olan filmin yönetmenliğini Jean-Pierre Jeunet üstlenmiştir. Yaratık 4 Diriliş Alien 4 Resurrection filminin konusu ; Ölümünün üzerinden 200 yıl geçen Lt. Ripley, bir grup bilimadamı tarafından klonlanarak tekrar yaratıklarla savaşması için meydana getirilmek istenir. Fakat Lt. Ripley yeni yaratıklarla gelir. Bir grup kaçakla birlikte çalışması gereken Ripley, dünyayı ele geçirmeye çalışan yaratıklara karşı koyacaktır.

Tek part vk Türkçe Dublaj. Part 1-2 Türkçe Altyazılı seçeneği.

read more
OFilmoYaratık 4 Diriliş – Alien 4 Resurrection