Bilgilendirme

BİLGİLENDİRME

Merhaba değerli OFilmo izleyicileri,Bu yazıda açılmayan film ve dizi videolarının sebeplerini bulabilirsiniz.ÖNCELİKLE VİDEO SAYFASINI 2-3 KERE YENİLEYİNİZ, SORUN DÜZELMEZ İSE AŞAĞIYI OKUYUNUZ.

Filmlerin kaliteleri yüksektir, yavaşlama veya takılma var ise 360p standartında izleyebilirsiniz. Hiç bir film bizim sunucularımızda bulunmuyor, paylaşım sitelerinden linkleri tarafımızdan paylaşıldığı için donma vb gibi sorunlar olabiliyor.

VK yazan Filmleri izlemek için, altta yazan vk player yazısını okuyunuz. VK ya üye olmadan filmler izlenmiyor !!!

 

Hiç bir video açılmıyor, nedeni nedir ?

 

DNS ayarlarınızı alttaki gibi değiştirip deneyin.

77.88.88.8  (yandex dns)

8.8.8.8 (google dns)

Video Player gözükmüyor yada siyah ekran çıkıyor yada hiç bişey yok, bunun sebebi nedir ?

Öncelikle flash player güncellemelisiniz. Diyelim ki flash playeriniz güncel ve herhangi bir sıkıntınız yok bilgisayarda, ozaman internet geçmişinizi temizleyip tekrar denemelisiniz.

Bazen videoların yüklendiği sitelerde ( vk.com mail.ru ok.ru vb. ) problemler olabiliyor ancak bu uzun süreli bir problem değildir. 5 dk sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun bu değil ise lütfen sayfayı bir kaç kez daha yenileyin, muhtemel olarak sorun kalmayacaktır.

 

Çalışmayan yada silinmiş videolar ?

Biz site yöneticileri olarak şuan tüm videolar çalışıyor varsayıyoruz. Binlerce filmi her gün kontrol etme gibi bir lüksümüz olamaz. Ancak çalışmayan yahut silinmiş olan videoyu bize bildirmeniz 3 saniyenizi almaz. Hemen sağ üstteki Sorun Bildir yada alttan yorum yaparak bize bildirebilirsiniz. Hiç bir yorum ve bildiriminiz göz ardı edilmez.

 

Filmlerde Takılma Donma yada Yarıda Kesilme durumları

Arkadaşlar bu gibi durumların en baş sebebi, eski bir bilgisayar yada yavaş internet ile HD izlemeye çalışmanızdır. 720p yada 1080p ile izlemek yerine kaliteyi 480p yahut 360p ye düşürüp deneyiniz. Yinede bize yorum ile ulaşarak kontrol etmemizi önerirseniz kesinlikle her video ve yorum kontrol edilecektir.

 

Videoları nasıl indirebilirim ?

Firefox tarayıcısında indirme için yardımcı toollar oluyor. Bu şekilde indirebilirsiniz.

 

Size Nasıl Yardım Edebilirim ?

Sitemize her gün minimum 1 kere girerek

İzlediğiniz videoya yorum yaparak

İzlediğiniz videoyu facebook twitter yada google plus da paylaşarak

bizlere büyük oranda yardım etmiş olursunuz, elleriniz dert görmesin şimdiden..

 

 PLAYERLAR HAKKINDA BİLGİLER

VK PLAYER

NOT : Vk videoları vk’nın 01.01.2015 güncellemesiyle vk üyeliğine sahip olmayan kimselere gösterilmemektedir. Hemen http://vk.com/join sayfasına girerek hızlı bir şekilde FACEBOOK İLE GİRİŞ YAP seçeneğini kullanarak üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra tekrar bu siteden izlemeye başlayabilirsiniz. Aksi taktirde bu site bloklanmıştır uyarısı alırsınız.

 

Video kalitesini değiştirmek için alttaki resimdeki yerden 720p-480p-360p seçeneklerini kullanınız.

vk acılmıyor

This video has been removed from public access : Yazısını görüyorsanız yüklenen video kaynak sunucudan kaldırılmış silinmiş anlamı taşımaktadır. Bize bilgi vermeniz halinde yeniden yükleyeceğiz.

Açılmıyor Söylemi:  Eğer yukarıdaki yazıyı görmüyorsanız video ile ilgili virr sorun yok demektir. Hatayı kendi bilgisayarınız yada net bağlantınızda aramanız gerek.

Tam ekranda altta url gözüküyor ? :  Vk playeri tam ekran yapınca alttaki resimdeki gibi bir url görünüyorsa; yine Chrome tabanlı bir sorun ile karşı karşıyayız tarayıcı seçiminizi Mozilla Firefox ile güncellemeniz bu problemi çözecektir. Alternatif olarak videoyu tam ekran tuşu yerine play yaptığınız alanda çift tık yaparak büyütürseniz alttaki url çıkmayacaktır.

vk acılmıyor

 

OK.RU (Odnoklassniki) PLAYERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLENDİRME

Bu playerde görüntü kalitesi şu şekildedir. Lütfen aşağıdaki resmi inceleyiniz.

vk acılmıyor

Tam ekranda altta url gözüküyor ? : Chrome tabanlı bir sorun ile karşı karşıyayız tarayıcı seçiminizi Mozilla Firefox ile güncellemeniz bu problemi çözecektir. Alternatif olarak videoyu tam ekran tuşu yerine play yaptığınız alanda çift tık yaparak büyütürseniz alttaki url çıkmayacaktır.

Aşağıdaki gibi bir görüntü var ise: Video kaynak sunucudan silinmiş yani kaldırılmış anlamı taşımaktadır. Lütfen bize bildiriniz.

vk acılmıyor

Ok.ru kalite sorunu düzeltilmiştir. Yine sorun yaşamanız durumunda bildirirseniz, düzeltmesi yapılır.

Mobil tarafında , Chrome app ile siteye girerseniz, ekran büyüme sorunu ortadan kalkıyor.

HD Film izle | Güncel, Ödüllü, Bağımsız HD Filmler

Sürekli Güncellenen içeriğiyle yeni film izleme platformunuz, HD Filmleri donmadan izleme imkanı, en güncel filmler, HD film izle, yerli film izle, yabancı film izle, animasyon izle, belgesel izle, Kısa Film izle, Ödüllü film izle, bağımsız film izle, sessiz film izle, kara film izle. klasik film izle. Türkçe dublaj izle, Türkçe altyazılı izle.