Amerikan Büyüsü – An American Haunting

Lütfen Bekleyiniz

KötüFena DeğilOrtalamaİyiMükemmel
(3,57 Puan / 7 Oy)
Loading...
Vk Filmleri izlemek için, vk.com'a ücretsiz üye olmanız gerekiyor!

IMDB:

Yapım Yılı:

Ülkesi: , , ,

2 yorum

Amerikan Büyüsü An American Haunting hd izle. Yapım yılı 2005 olan filmin oyuncu kadrosunda Donald Sutherland, Sissy Spacek, Rachel Hurd-Wood yer alıyor. İmdb puanı 5 olan filmin yönetmenliğini Courtney Solomon üstlenmiştir. Amerikan Büyüsü An American Haunting filminin konusu ; Red River bölgesinde yaşayan Bell ailesinin çiftliklerinde garip şeyler olmaya başlar. Önce kaynağı belirsiz sesler duyulur, daha sonra sarı gözlü bir kurt etrafta görünmeye başlar ve siyahlar içindeki küçük bir kız görüntüsü evin tek kızı Betsy’yi rahatsız eder. Zamanla, bu varlıkların özellikle Betsy’yi hedef alan saldırıları daha güçlü ve ürkütücü olmaya başlar. Bir öğretmen olan Richard Powell yardıma çağrılır. Fakat adamın olaya karışması, işe yaramadığı gibi saldırıların artmasına neden olur. Hayatlarını korkunç bir kâbusa dönüştüren bu yaratıklarla ilişki kurmaya çalışırlar. Varlıklar, aile üyelerinden birinin ölmesi gerektiğini söyler. John, bu olayların arkasında, bir süre önce arazi yüzünden sorunlar yaşadığı ve cadı olarak bilinen kadının olduğundan şüphelenir ve onun kızını lanetlediğine inanır. Saldırıların şiddeti ve dozu artarken, ortaya bu hayalet saldırılarının nedenini açıklayan, şok edici bir belge çıkar.

2 yorum "Amerikan Büyüsü – An American Haunting"

  1. tolga 7 Eylül 2016, 01:41

    pek başarılı olmamış film amatörce olmuş bu film gercek bir olaydan alıntıdır bell cadısı olayı 1817 de başlayıp 1821 tarihine kadar bir aileye müsallat olan görünmez varlıktan alıntı gercek olay ama şuan bence yine yenisini cekseler cok daha iyi olur gibi düşünüyorum korku seansı buna örnek oda gercek olaydan alıntı bir film altyazılı secenekte olsa iyi olurdu duyma engelli insanlar için iyi oluyor o !

  2. Doksanlar çocuğu 21 Ocak 2016, 10:41

    Dinlediğimde oldukça ilgimi çekmiş gerçek bi konunun amatörce perdelendigi film .

Yorum YapHD Film izle | Güncel, Ödüllü, Bağımsız HD Filmler

Sürekli Güncellenen içeriğiyle yeni film izleme platformunuz, HD Filmleri donmadan izleme imkanı, en güncel filmler, HD film izle, yerli film izle, yabancı film izle, animasyon izle, belgesel izle, Kısa Film izle, Ödüllü film izle, bağımsız film izle, sessiz film izle, kara film izle. klasik film izle. Türkçe dublaj izle, Türkçe altyazılı izle.